Propozycja – treść ogłoszenia na stronę internetową w sprawie Konkursu plastycznego „W Trosce o Środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka” – edycja IV.

 

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu zaprasza dzieci klas 1-3 szkół podstawowych województwa opolskiego do udziału w czwartej edycji Konkursu plastycznego „W Trosce o Środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka”.

Celem Konkursu jest rozwijanie wśród najmłodszych wrażliwości ekologicznej, kształtowanie ich poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, wyzwalanie w nich pozytywnego stosunku do świata przyrody i dostrzegania przez nich jego niezwykłych walorów oraz umożliwienie zaprezentowania ich indywidualnych zdolności twórczych.

 

Konkurs przeprowadzony jest w terminie 09-30.05.2017 r.

 

W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe m.in. dla:

– 4 laureatów Konkursu,

– oraz klas, z których pochodzić będą laureaci,

przyznane przez Komisję Konkursową.

 

Informacje i dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym, w tym Regulamin konkursu i Formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej:

 

Regulamin konkursu plastycznego „W Trosce o Środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka” – edycja IV (link)

 

Formularz zgłoszeniowy do konkursu plastycznego „W Trosce o Środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka” – edycja IV (link)

 

lub

 

Informacje i dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym, w tym Regulamin konkursu i Formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.wfosigw.opole.pl

 

 

Formularz zgłoszeniowy dla szkoły 2017

 

Drukuj Wydrukuj artykuł