Przejdź do nawigacji Przejdź do treści

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SKARBIMIERZ  DOTYCZĄCA DEBATY NAD RAPORTEM O STANIE GMINY ZA 2025 ROK.

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SKARBIMIERZ  DOTYCZĄCA DEBATY NAD RAPORTEM O STANIE GMINY ZA 2025 ROK.

 

Na podstawie art. 28aa ust.6-8 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. 2026r. poz.622) mieszkańcy Gminy Skarbimierz mogą zabierać głos w debacie nad raportem o stanie gminy.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie składa do przewodniczącego rady gminy pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy.

 

Sesja Rady Gminy Skarbimierz odbędzie się w dniu 19 czerwca 2026r.  w Domu Ludowym w Pępicach.

 

 

Małgorzata Kubik – Sekretarz Gminy

Skarbimierz – Osiedle, dnia 01 czerwca 2026r.

Pliki do pobrania

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2025 ROK pdf | 5 MB

Podsumowanie artykułu

Nazwa:
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SKARBIMIERZ  DOTYCZĄCA DEBATY NAD RAPORTEM O STANIE GMINY ZA 2025 ROK.
Data publikacji:
01.06.2026

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą serwis bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Zobacz treść polityki prywatności.